" WeliApp wypuściło produkt, który idealnie wpasowuje się we współczesne zapotrzebowania klientów. Aplikacja mobilna pozwoli na szybki i łatwy kontakt oraz dostęp do oferowanych nowości. "

Maciej Oniszczuk Prezes Zarządu Oniszczuk & Associates

 

Aplikacja: ABC SpółekPlan: RozszerzonyBranża: Kancelaria Prawna

 

Dlaczego warto?

" Obecnie, największą liczbę wejść na nasze strony internetowe i social media odnotowujemy z urządzeń mobilnych. Aplikacja z powiadomieniami PUSH to kolejny ukłon w stronę naszych klientów, którzy na bieżąco będę informowani o naszych działaniach, a także nie pozwolimy im o sobie zapomnieć. "

" WeliApp umozliwa scalanie sklepu, kont na kanałach social mediowych w jedną aplikację mobilną, w jednym miejscu. Ułatwia kontakt na lini marka-klient. Klient ma wszystko w jednym miejscu (sklep, facebook, instagram). Szybki i latwy dostep do aplikacji powoduje, że klient moze dokonac zakupu w kazdym momencie z telefonu. "

Agnieszka Balbierz Właściciel Bohemisoul.com

 

Aplikacja: Bohemi SoulPlan: RozszerzonyBranża: E-Commerce | Moda Damska

 

Dlaczego warto?

" Własna aplikacja ma bardzo dużą wartosc, poniewaz pozwala na szybki i bezpośrednio kontakt z klientem. Klienci Bohemi Soul są bardzo mocno zaangazowani w życie firmy jak i równiez firma w życie klientek. "